Допоможіть будь ласка З кошика взяли половину яблук та ще 2 штуки, потім половину того, що

залишилося, та ще 2 яблука, після чого кошику залишилося 15 яблук. Скільки яблук було в кошику спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кришталь Соломійка.

можемо скласти рівняння, де х - початкова кількість яблук у кошику.

1. х - 0.5x - 2 або ж 0.5х - 2 - кількість яблук, що залишилася після того як забрали вперше

2. 0.5x - 2 - 0.5(0.5x - 2) - 2 = 0.5x - 2 - 0.25x + 1 - 2 = 0.25x - 3 і яке, як ми знаємо з умови, дорівнює 15.

0.25x - 3 = 15

0.25x = 18

x = 72

отже, початкова кількість яблук, що була у кошику, становить 72.