2. Розв'яжи задачу, Майстер за 8 годин виготовив 328 деталей, а учень за 6 годин - 138 деталей.

На скільки більше виготовляв майстер деталей за одну годину, ніж учень?

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Иван.

Ответ:    18 деталей.

Пошаговое объяснение:

мастер ----------------- 8 часов ------------------ 328 деталей

ученик ----------------- 6 часов ---------------    138 деталей

мастер за 1 час - ученик за час = ???

************

мастер за 1 час - ученик за час =  328/8 * 138/6 = 41 - 23 = 18 деталей.

Отвечает Гутырчик Света.

Ответ:

на 18 деталей

Пошаговое объяснение:

328:8=41 (дет.) виготовляв майстер за 1 год.

138:6=23 (дет.) виготовляв учень за 1 год.

на 41-23=18 (дет.) більше виготовляв майстер за 1 год