Перше число у 4 рази більше, ніж друге, а третє на 8 більше, ніж друге. Знайти перше число, якщо їх

сума 38. Варіанти: а)13 б)5 в)20 г)38 Допоможіть будьласка.дуже срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Кожина Кристина.

Пошаговое объяснение:

x - второе число

4х - первое число

х+8 - третье число

сумма 38

4х+х+х+8=38

6х=38-8

6х=30

х=5 - второе число

4•5=20 - первое число

ответ: в

Отвечает Хафизов Расим.

Пошаговое объяснение:

2 число = х

1 число = 4х

3 число = х + 8

Сумма = 38

4х + х + х + 8 = 38

6х + 8 = 38

6х = 38 - 8

6х = 30

х = 30 : 6

х = 5

1 число = (4х) = 4 * 5 = 20

2 число = (х) = 5

3 число = (х + 8) = 5 + 8 = 13

20 + 5 + 13 = 38