280 кг - 60% ? Кг - 100% Помогите срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Мотря Валюшка.

Ответ:

Щоб знайти кількість кілограмів при 100%, можна скористатися пропорцією:

280 кг - 60%

? кг - 100%

Давайте розв'яжемо цю пропорцію. Для цього ми можемо використати правило трьох:

(280 кг * 100%) / 60% = ? кг

Спростимо це вираз:

(280 кг * 100) / 60 = ? кг

Підрахуємо:

280 кг * 100 = 28000

28000 / 60 = 466.67

Отже, в результаті 280 кг при 60% відповідає приблизно 466.67 кг при 100%.

Пошаговое объяснение: