установіть відповідність мід векторами a (1:2:3) b (2:0:4) с(2: 6: 1) A Коснус 41 B 2 косинус 5 В 6

Г Косинус 14

Ответы на вопрос

Отвечает Прищеп Алина.

Ответ:Для встановлення відповідності між векторами і їх значеннями косинусів, перевіримо значення косинусів кутів між векторами a, b та c.

Дані вектори:

a = (1, 2, 3)

b = (2, 0, 4)

c = (2, 6, 1)

Обчислення косинусів кутів:

Косинус кута між векторами a і b: cosθ_ab = (a · b) / (|a| * |b|)

Косинус кута між векторами a і c: cosθ_ac = (a · c) / (|a| * |c|)

Косинус кута між векторами b і c: cosθ_bc = (b · c) / (|b| * |c|)

Обчислення значень косинусів:

cosθ_ab = ((1 * 2) + (2 * 0) + (3 * 4)) / (√(1² + 2² + 3²) * √(2² + 0² + 4²))

cosθ_ac = ((1 * 2) + (2 * 6) + (3 * 1)) / (√(1² + 2² + 3²) * √(2² + 6² + 1²))

cosθ_bc = ((2 * 2) + (0 * 6) + (4 * 1)) / (√(2² + 0² + 4²) * √(2² + 6² + 1²))

Знаходимо відповідності:

cosθ_ab відповідає вектору A (Коснус 41)

cosθ_ac відповідає вектору B (2 косинус 5)

cosθ_bc відповідає вектору C (6 Г Косинус 14)

Отже, відповідність між векторами та їх значеннями косинусів така:

A - вектор a (1:2:3) відповідає Коснус 41

B - вектор b (2:0:4) відповідає 2 косинус 5

C - вектор c (2:6:1) відповідає 6 Г Косинус 14

Пошаговое объяснение: