Розв’яжіть рівняння 3,6х-2,7х+0,23=0,5 срочно контрольна !!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Румянцева Настя.

Ответ:

x = 0.3

Пошаговое объяснение:

3.6x - 2.7x + 0.23 = 0.5

0.9x + 0.23 = 0.5

0.9x = 0.5 - 0.23

0.9x = 0.27

x = 0.27 \div 0.9

x = 0.3

Перевiрка:

Пiдставимо значення

x = 0.3

у рiвняння. Маемо:

3.6x - 2.7x + 0.23 = 0.5

3.6 \times 0.3 - 2.7 \times 0.3 +  \\  + 0.23 = 0.5

1.08 - 0.81 + 0.23 = 0.5

0.5 = 0.5

0.5 - 0.5 = 0

0 = 0

Вiдповiдь:

x = 0.3