СРОЧНООО!!!Фірма має 3 склади. Ймовірність знаходження потрібного товару на I складі - 0,6, на II -

0,7, на III - 0,9. Знайти ймовірність того, що товар буде знаходитись не менше ніж на двох складах.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хамидуллин Нурислам.

Ответ: =0.834

Пошаговое объяснение:

Cобытие  "товар буде знаходитись не менше ніж на двох складах"  состоит из событий ​"товар буде знаходитись ровно на двох складах" и

"товар буде знаходитись на 3-х складах"

Первое из событий наступит если товар находится на 1-ом и втором но нет на 3-м, либо на 1-м и на 3-м , но нет на втором, либо на втором и на третьем , но нет на первом.

Р( ​"товар буде знаходитись ровно на двох складах" )= P(1)*P(2)*Р(не 3)+P(1)*P(2)*Р(не 2)+P(не 1)*P(2)*Р( 3) =0.6*0.7*0.1 +0.6*0.3*0.9+0.4*0.7*0.9=0.042+0.162+0.252=0.456

Р("товар буде знаходитись на 3-х складах" )=0.6*0.7*0.9=0.378

=>P(товар буде знаходитись не менше ніж на двох складах)=

=Р( ​"товар буде знаходитись ровно на двох складах" )+ Р("товар буде знаходитись на 3-х складах" )=0.456+0.378=0.834