Уведіть правильну відповідь (лише числове значення). Точки A(5;−2;1) і B(5;4;6) – кінці відрізка

АВ. Знайдіть ординату точки, симетричної середині відрізка АВ відносно площини xz. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хозяшева Ксюша.

Відповідь:    y ' = - 1 .  

Покрокове пояснення:

 Точки A(5;−2;1) і B(5;4;6) . Знайдемо коорд.  точки С( х₀ ; у₀; z₀ ) -

 середини відрізка АВ :

    х₀ = ( 5 + 5 )/2 = 5 ;   у₀ = ( - 2 + 4 )/2 = 1 ;  z₀ = (1 + 6 )/2 = 3,5 .

 Отже, точка С( 5 ; 1 ; 3,5 ) .    

     Точка С( 5 ; 1 ; 3,5 ) -------> C '( 5 ;- 1 ; 3,5 ) ;    y ' = - 1 .