Довжина дитячого майданчика становить 20 м, а ширина становить 45 % ширини. Знайди площу дитячого

майданчика. пожалуйста помогите даю 30 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Свинкова Арина.

Щоб знайти площу дитячого майданчика, треба помножити його довжину на ширину. Відомо, що довжина становить 20 метрів, а ширина 45% ширини, тобто 0,45 від ширини.

1. Знайдемо ширину майданчика:

  Ширина = 0,45 * ширина майданчика

  Ширина = 0,45 * 20 м = 9 м

2. Тепер, знаючи довжину і ширину, ми можемо знайти площу майданчика:

  Площа = довжина * ширина

  Площа = 20 м * 9 м = 180 м²

Отже, площа дитячого майданчика становить 180 квадратних метрів.

Отвечает Егоров Саша.

Ответ:

180 м ²

Пошаговое объяснение:

1) 20: 100 × 45 = 9 (м) ширина дитячого майданчика

2) 20 × 9 = 180 (м²) площа дитячого майданчика