Ширина дитячого майданчика-12 м.Це у 2 рази менше,ніж його довжина.Обчисли периметр дитячого

майданчика.

Ответы на вопрос

Отвечает Ямадаев Руслан.
1)12÷2=6 м (довжина             майданчика)      2)1 2 +6=18 м периметр майданчика
Отвечает Стрисюк Віталіна.
Його довжина буде 12*2=24 а разом 24+12=36 це його периметир