на складі було 140 т вугілля. За перший день продали 20% за другий 50 % того що залишилося. скільки

тонн вугілля залишилось на складі​

Ответы на вопрос

Отвечает Бұрхан Ерсұлтан.
Звісно, ось розрахунок:

1. Перший день: Продали 20% від 140 тонн вугілля, що дорівнює 0.2 * 140 = 28 тонн.

2. Після першого дня залишилось 140 - 28 = 112 тонн вугілля.

3. Другий день: Продали 50% від залишку, тобто 0.5 * 112 = 56 тонн.

4. Після другого дня залишилось 112 - 56 = 56 тонн вугілля на складі.

Отже, на складі залишилося 56 тонн вугілля.
Отвечает Никитин Глеб.

Ответ:

Братишка, неправильное решение у меня:( прости, верну баллы

42т

140 т - 100%

1день - 20%

2день - 50%

1день + 2день= 70%

140*0,7=98 т (1 и 2 дни)

3день= 140-98=42т