Сплав містить 7% цинку. Скільки кілограмів цинку міститься в 130 кг сплаву? (ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ

ЛАСКА СРОЧНО ОЧЕНЬ) пожалуста з дією

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Костя.

Ответ: 9,1 кг цинку

Пошаговое объяснение:

130 : 100 = 1,3 — 1%

1,3 × 7 = 9,1 — 7 %

Отвечает Федотова Александра.

Ответ:

m=0.07×130=9.1кг

Пошаговое объяснение:

щоб перетворити відсотки в число ділимо на 100