Два поїзди-пасажирський і товарний - виїхали одночасно в одному напрямі з двох міст, віддалених

одне від одного на відстань 52,8км. Через 1,75 год відстань між поїздами збільшилася до 72,5км. Знайти швидкості поїздів, якщо швидкість товарного поїзда становить 84% швидкості пасажирського поїзда.

Ответы на вопрос

Отвечает Савельев Женя.
1) 72,5-52,8=19,7 (км) на столько увеличилось расстояние между поездами за 1,75 часов

2) 19,7:1,75=394/35 (км/ч) скорость удаления поездов

3) если скорость пассажирского х км/ч, а скорость товарного 0,84х км/ч, то уравнение:
х-0,84х=394/35
х=394/35:016=492,5/7=985/14=70 5/14 (км/ч) скорость пассажирского.
0,84*985/14=59,1 (км/ч) скорость товарного