Чому дорівнює площа рівностороннього трикутника, сторона якого дорівнює 2?​


Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Катя.

Ответ:

s =  \sqrt{3}

Пошаговое объяснение:

s =  \frac{ {a}^{2}  \sqrt{3} }{4}

де а - сторона рівностороннього трикутника

s =  \frac{ {2}^{2} \sqrt{3}  }{4}  =  \frac{4 \sqrt{3} }{4}  =  \sqrt{3}

Отвечает Мустафаев Осман.

Формула площади равностороннего треугольника:

S=\dfrac{\sqrt{3}a^2 }{4}

a=2= > \\\\S=\dfrac{\sqrt{3}\times2^2}{4} =\sqrt{3}

Ответ: S=\sqrt{3}