Яка з пар чисел є розв'язком системи нерівностей 2x + 3y = 7; 4x - 5y = 3 СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Матукевич Маша.

Відповідь:

(2;1)

Покрокове пояснення:

2x + 3y = 7 | ×(-2)

4x - 5y = 3

-4x - 6y = -14

4x - 5y = 3

(додавання)

-11y = -11

y = 1

(підставляємо отримане значення в перше рівняння)

2x + 3×1 = 7

2x + 3 = 7

2x = 4

x = 2

Відповідь: (2;1)