великий квадрат розрізали на однакові маленькі квадратики .Потім перелічили усі маленькі квадратики

які доторкалися до контур великого квадрвту .їх виявилось 44.на скільки маленьких квадратиків було розрізано великий квадрат?

Ответы на вопрос

Отвечает Меренкова Женя.
81+44=125 квадратиків
Отвечает Мусаев Дамир.
44/4=11 касаются одной стороны контура квадрата
11^2=121