1)Автобуста 5 ул жане 5 кыз келе жатты . Аялдамадан тағы 10 бала отырды.Автобуста барлыгы неше бала

болды . 2)Сырым танертен уйнен мектепке дейн 30 минут журди.Ал уйне қайтқанда 20 минутта жетти.Тағы ол коршисимен 10 минут сойлести . Сырым барар жане қайтар жолына жане коршисимен сөйлесуге барлығы канша уакыт жумсады ?

Ответы на вопрос

Отвечает Самарская Ангелина.
20 бала, 1 сагат кетті
Отвечает Шунько Света.
5*5=25 (жатты) 30:10=3(дейн) 20*10=200(минут) 200:25=8(барар) 8*3=24 (жумсады)