Вiд дроту завдовжки 1600 дм. монтер вiдрiзав спочатку 1/4 його довжини, а потiм-ще 1/10 решти.

Скiльки дециметрiв дроту вiдрiзав монтер другого разу?

Ответы на вопрос

Отвечает Хасанов Сабир.
1)1600/4=400(дм) відрізав 1 разу.
2)1600-400=1200(дм) -решта.
3)1200/10=120(дм ) відрізав 2 разу.
Відповідь:120 дм