У шкільному саду росте 120 дерев .1/6 усіх дерев становлять яблуні.,а 3/5 усіх дерев груші.

Скілики в саду яблунь і груш разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Аня.
120/6*1=20 - яблонь
120/5*3=72 - груш
72+20=92 - яблонь и груш

Ответ:92 яблони и груши