Робитник на верстати обточував 1 кильце за 55хв , а писля вдосконалення верстата - за 37хв.На

скильки менше часу витратить робитник наобточування п'яти килець якщо працюватиме з такою продуктивнистю?

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Дарья.

1) 55*5=275(минут.)-на старом станке

2)37*5=185(минут.)-на новом станке

3)275-185=90(минут.)

Ответ: Потратит на 90 минут меньше.