Робітник на верстаті обточував 1 кільце за 55 хв, а після вдосконалення верстат- за 37хв. На

скільки менше часу витратить робітник на обточування п'яти кілець, якщо працюватиме з такоюсамою продуктивністю?

Ответы на вопрос

Отвечает Колесник Евгений.
1)55*5=275(хвилин)на 5 колец
2)37*5=185(хвилин) на 5 колец
3)275-185=90(хвилин) меньше