Для туристів було підготовлено 8 730 сувенірів. Першого та другого дня було продано 5 470

сувенірів, другого та третього дня - 5 810 сувенірів. Скільки сувенірів продавали кожного дня окремо ?

Ответы на вопрос

Отвечает Пономорёва Алёна.
я е6
ал мозг сломал иак чит пизец у всех украинцов иакие задачи
Отвечает Хисамова Юля.
Ну так рішив
8730-5470=3260 3день
5810-3260=2550 2 день
5470-2550=2920 1 день