допоможіть будь ласка ; чому дорівнює довжина відрізка AD A----------B------C-----------------D

(AC=18cm.--BD=20cm.--BC=6cm.)

Ответы на вопрос

Отвечает Рошинець Міша.

ВД=ВС+СД

20=6+СД      ⇒ СД=20-6=14 см

АС=АВ+ВС

18=АВ+6  ⇒     АВ=18-6=12см

АД=АВ+ВС+СД

АД=12+ 6 + 14=32 см