відстань між двома пристанями 330 км. Від цих пристаней одночасно назустріч один одному вирушили 2

катера. Швидкість одного з них 24 км\год, що становить 6\7 швидкості другого. Якою буде відстань між катерами через 4,5 год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Тверитина Екатерина.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

24:6/7=28 км/год швидкість другого

28+24=52 км/год швидкість наближення

52*4,5=234 км подолають за 4,5 год

330-234=96 км буде між ними

====================================