Відстань між двома пристанями дорівнює 330 км. З цих пристаней одночасно на зустріч один одному

вирушили два катери. Швидкість одного з них дорівнює 21 км/год, що в 7/6 раза менше ніж швидість другого.. Якою буде відстань між катерами через 4,5 год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонова Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

21 * 7/6= 24,5  км/год швидкість другого

21 +24,5 = 45,5 км/год швидкість зближення

45,5 * 4,5 = 204, 75 км відстань, яку подолають разом за 4,5 години

330-204,75 = 125,25 км такою буде відстань між катерами через 4,5 год після початку руху