Різниця чисел x і y дорівнює 2, а їх добуток 48. Запишіть систему рівнянь для визначення x і y та

розв'яжіть її.

Ответы на вопрос

Отвечает Гуменная Наталья.

{x-y=2 {-y=x+2 {y=-x-2

{x×y=48 {x=48×y {x=48×(-x-2)

x=48(-x-2) y=-x-2

x=-48x-96 -y=x+2

x+48x=-96 -y=2+2

49x=-96 y=-4

x=-96/-49

x=96/49

x~=2