РЕБЯТА,Я ВАС ПРОШУ ОЧЕНЬ СРОЧНО.у 2х ящику було порівну апельсинів .Із 2 ящика взяли 10 апельсинів

,а з 2-28 апельсинів ,тоді в 1 ящику стало в 4 р. більше ніж в 2 .Скільки апельсинів було в кожному ящику спочатку.

Ответы на вопрос

Отвечает Скиба Настя.

Припустимо що в обох ящиках на початку було x, то буде таке рівняння x-10=(x-28)*4

x-10=4x-112

переносимо змінні на право, а не змінні на ліво, і виходить

-10+112=4x-x

102=3x

x=102/3

x=34

перевіряємо

з 1 ящика забрали 10 і стало 24, а з другого 28 і стало 6, 24 в 4 рази більше за 6.