. Жеңіл мәшиненің доңғалағының радиусы 37,5 см. Тасжолда жүріп бара жатқан жеңіл мәшиненің

доңғалағы 1 минутта 400 айналым жасайды. Жеңіл мәшине сағатына неше километр жылдамдықпен Жүріп барады​

Ответы на вопрос

Отвечает Абакумова Эвелина.

Ответ:

56,52 км/ч

Пошаговое объяснение:

Длина окружности колеса:

2π·37,5=75π=75·3,14≈235,5см

Скорость легковой машины:

235,5·400·60/100000=235,5·24/100=56,52км/ч