Жуйектегі бүлдіргенді Еңлік 20 минут, ал Әйгерім 30 , тереді.Жүйектегі бүлдіргенді Еңлік пен

Әйгерім бірлесіп тереды. Кыздар жуйектегі бүлдіргенді неше минутта теріп болады? А. 15 минутта; с. 18 минутта; В. 10 минутта; D. 12 минутта.

Ответы на вопрос

Отвечает Левкин Даня.

Ответ:1/20+1/30=3/60+2/60=5/60

1÷5/60=1/1×60/5=60/5=12

Пошаговое объяснение: