Жүйектегі бүлдіргенді Еңлік 20 мин. ал Әйгерім 30мин. терді.Жүйектегі бүлдіргенді Еңбекпен Әйгерім

бірлесіп терсе неше минутта темір болады? Өтініш срочна керек.

Ответы на вопрос

Отвечает Цехмистренко Валерия.

Ответ:

1/20+1/30=3/60+2/60=5/60

1÷5/60=1/1×60/5=60/5=12