Велосипедист за кілька годин проїхав 30 км. 1) Скільки кілометрів проїде за той самий час

мотоцикліст ,що рухається зі швидкістю в 4рази більшою за швидкість велосипедиста?​

Ответы на вопрос

Отвечает Sokolovich Alina.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S=V*t

V*t=30 км

S=4Vt

якщо швидкість буде у 4 рази більше , тоді і відстать збільшиться у 4 рази, тобто стане 30*4=120 км