Будь-ласочка!! Один із доданків дорівнює 72,і становить 3/11 суми.Знайти другий доданок


Ответы на вопрос

Отвечает Кислицин Сергей.

1) 72 : 3/11 = 72 · 11/3 = 24 · 11 = 264 - сумма;

2) 264 - 72 = 192 - второе слагаемое.

Выражение: 72 : 3/11 - 72 = 192.

Вiдповiдь: 192 - другий доданок.