сума трьох доданків дорівнює 86. перший доданок дорівнює 30% суми і становить 60% другого

доданка.знайти 3 доданок

Ответы на вопрос

Отвечает Абаев Данияр.

Ответ:17,2

Пошаговое объяснение:

Первый:х

Второй:у

Третий:z

x+y+z=86

86=100%

25.8=30% ←this is x

x=0.6y

y=25.8/0.6

y=43

z=86-43-25.8=17,2

Отвечает Петрова Софья.

Ответ:

17,2 - третье число

Пошаговое объяснение:

1. 86 * 0,3 = 25,8 - первое число

2. 25,8 * 100/60 = 43 - второе число

3. 86 - 25,8 - 43 = 17,2 - третье число