Накреслити прямокутник KMPO зі сторонами завдовжки 2см і 3см 5мм знайти його периметр​


Ответы на вопрос

Отвечает Габдрахманова Ульяна.

Ответ:

Р=11см

Пошаговое объяснение:

P=2*(KM+MP)

P=2*(2+3.5)=2*5.5=11(см)