Скільки кг 20% та 50% розчинів треба взяти , щоб отримати 24 кг 25% розчину?


Ответы на вопрос

Отвечает Коновальчук Юлія.

Ответ:

20 кг и 4 кг

Пошаговое объяснение:

Система уравнений

0,2x + 0,5y = 0,25( x + y )

x + y = 24

Решение

x = 24 - y

0,2( 24 - y ) + 0,5y = 0,25 * 24

4,8 - 0,2y + 0,5y = 6

0,3y = 1,2

y = 4 ( кг ) 50%

x = 24 - 4

x = 20 ( кг ) 20%