Допоможіть дуже треба до 16:40 Із двох розчинів з 20% i 50% вмістом солі треба отримати розчин

масою 60 r 3 40\% вмістом солі. Скільки грамів кожного з розчинів треба взяти для цього?

Ответы на вопрос

Отвечает Александров Олег.

Складемо рівняння до задачі:

х * 0.2 + (60 - х) * 0.5 = 60 * 0.4

0.2х - 0.5х + 30 = 24

-0.3х = -6

х = 20

60 - х = 40

Це значить, що нам треба 20 грамів першого розчину і 40 грамів другого розчину.