Учень пройшов по дорозі з дому до школи 256м що становить 3/10 ето дроб усього шляху.Скільки метрів

залишилось пройти учневі?

Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Алла.

Ответ:850(ост.1)

Пошаговое объяснение:256:3=85(ост.1) 85*10=850(ост.1)