Дано арифметичну прогресію: -6;-2;... .Обчисли різницю прогресії і третій член прогресії. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Солдатова Елизавета.

Ответ:

4;2

Пошаговое объяснение:

d=a2-a1

d=-2-(-6)=-2+6=4

a3=a1+(n-1)*d

a3=-6+(3-1)*4=2