Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок у=2,8х-5 і у=-1,2х+7.


Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Юля.

Відповідь:

x=3, y=3,4

Покрокове пояснення:

2,8x-5=-1,2x+7

2,8x+1,2x=7+5

4x=12

x=3

y=2,8*3-5=8,4-5=3,4