За 3 днi Маринка прочитала 27 сторінок книжки,а Микола за 5 днів прочитав 40 сторінок.хто із дітей

прочитав за один день більше сторінок і на скільки

Ответы на вопрос

Отвечает Зінчук Антон.

Ответ:1

Пошаговое объяснение:

27:3=9 (сторінок Маринка за один день)

40:5=8(сторінок Микола за один день )

9-8=1 (на одну стрінку Маринка прочитала більше ніж Микола за один день)

Отвечает Абилова Жанбота.

Ответ: сап нка за день читает 27/3=9, Микола 40/5=8 страниц. Больше читает Маринка на 9-8=1 страницу.

Пошаговое объяснение: