Спростіть вираз та обчисліть його значення 11a – 6a, якщо a= –0,5 *


Ответы на вопрос

Отвечает Савицкая Рита.

Ответ:

-2,5

Пошаговое объяснение:

11×(-0,5)-6×(-0,5)=-2,5

Отвечает Караханян Гаяна.

11 \times ( - 0.5) - 6 \times ( -0.5) =  - 5.5 + 3 =-2.5