Спростіть вираз і обчисліть його значення:1) 81b+19b,якщо b=11;2) 92x-38x,якщо x=31;3)

37a+14a-11a,якщо a=294;4) 18z-12z+4z-172,якщо z=180

Ответы на вопрос

Отвечает Мосунова Зуля.
B*(81+19)=b*100=11*100=1100;
x*(92-38)=x*54=31*54=1674;
a*(37+14-11)=a*40=294*40=11760;
z*(18-12+4)=z*10=180*10=1800