РЕШИТЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬ!!!!!!!!!!!!!! 1. Три гімнастки України приймають участь у чемпіонаті світу

разом ще з 33 спортсменками інших країн. Скількома способами можуть бути розподілені місця, що посіли-члени команди України, при умові, що жодне місце не може бути поділено? 2. З команди, в якій 10 плавців, вибирається четвірка, що приймає участь в естафеті комплексним плаванням (тобто кожний пливе своїм стилем). Скількома способами можна вибрати цю естафету четвірку?

Ответы на вопрос

Отвечает Амангельдиев Елдар.

1) 36*35*34=42840

2) (10*9*8*7)/(1*2*3*4)=210 если выбрать просто 4 человека

10*9*8*7=5040 если принципиальна очерёдность четырёх