З одного міста одночасно в одному напрямку вирушили мотоцикл і велосипедист. швидкість

велосепидиста 13.6 км/год а швидкість мотоцикліста в 4.5 разів швидше. Яка відстань буде між ними через 1.2 год СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ларкина Александра.

Ответ:

57,2 км

Пошаговое объяснение:

1) 13.6*4.5=61.2 (V мотоцикліста)

2) 13.6*1.2=16.2 км проїде велосипедист через 1,2 год

3)61.2*1.2=73,4 км проїде мотоцикліст через 1,2 год

4) 73,4-16,2=57,2 км-відстань між ними через 1,2 год

Отвечает Кузнецов Толик.

Ответ:

57,12 ое объяснение: