Спростить вираз 5*(-1,4а+3)-(1-2,5а)-4(0,8а+3) і знайдіть його значення,якщо а=8 будь ласко


Ответы на вопрос

Отвечает Гайсин Арсений.

Ответ:

- 71,6

Пошаговое объяснение:

5 * (-1,4а + 3) - (1 - 2,5а) - 4 (0,8а + 3) = - 7а + 3 - 1 + 2,5а - 3,2а - 12 = - 7,7а - 10 = -7,7 * 8 - 10 = - 71,6