Периметр прямокутника дорівнює 20 см. Знайдіть його сторони, якщо його площа дорівнює 24см^2​


Ответы на вопрос

Отвечает Туржанова Аля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2 * (a+b) = 20

a+b= 10

a = 10 - b

a * b = 24

(10 - b) * b = 24

10b - b² = 24

- b² + 10b - 24 = 0

D = 10² - 4 * (-1) * (-24) = 4

b₁ = (-10+2) / (2 * (-1)) = -8/(-2) = 4

b₂ = (-10-2) / (2*(-1)) = -12/(-2) = 6

Ответ: 4см, 6 см