Знайти висоту трапеції площа якої 48 квадратних сантиметрів якщо сума основ трапеції цієї 16 см


Ответы на вопрос

Отвечает Меркель Дима.

Відповідь:

6 см

Покрокове пояснення:

S=a+b/2*h  2S=(а+в)*h   h=2S/а+в=2*48/16=6(см)