Із 58,6 га зібрали буряки, врожайність яких 425 Ц з 1 га. Буряк містить 16% цукру. Скільки цукру

вийде з цього буряка?

Ответы на вопрос

Отвечает Державина Таня.

Відповідь:

58,6*425=24 905 (ц) - всього зібрали буряка;

24905*16/100=3984,8 (ц) - вийде цукру

Покрокове пояснення: