Сторона АВ, трикутника АВС на 7 см. більша за сторону АС, яка на 6 см. менша від сторони ВС.

Знайдіть сторони трикутника, якщо його периметр 49 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Кушнарева Елизавета.

АВ=АС+7; ВС=АС+6
АВ+ВС+АС=49
(АС+7)+(АС+6)+АС=49
АС+7+АС+6+АС=49
АС+АС+АС+13=49
3*АС=49-13
3*АС=36
АС=36:3
АС=12
АВ=12+7=19
ВС=12+6=18