Власна швидкість теплохода 24км/год.Знайдіть швидкість теплохода за течією річки і проти течії

річки , якщо швидкість течії річки становить 15% власної швидкості теплохода?

Ответы на вопрос

Отвечает Андриянова Даша.

Пошаговое объяснение:

1) 24 * 15% = 3,6(км/год) - швидкість течії річки

2) 24 + 3,6 = 27,6(км/год) - швидкість теплохода за течією річки

3) 24 - 3,6 = 20,4(км/год) - швидкість теплохода проти течії річки